poniedziałek, 3 października 2011

Kwiatki w paski

Pomysł na tę karteczkę miałam w zasadzie już tydzień temu, ale jakoś nie udawało się z realizacją, a to czasu nie ma, a to pilniejsze rzeczy, a to to, a tamto. Do tego w międzyczasie okazało się, że pomysł ewoluuje (i to wcale nie do końca zgodnie z moim planem, bezczelny!).
Ostatecznie z pierwotnych zamierzeń zostały kwiatki z pasiastego (słowo, one są w paski, to tylna strona Dla maluszka - Do kochania) papieru, podniszczenia i reszta wymagań na pierwsze wyzwanie na nowych Polkach (czyli kartka podłużna, papier w paski, 3 kwiatki i wstążka).

Kwiatki miały przygody, bo robiłam je razem z dziecięciem, więc nie obeszło się bez rzucania nimi, siadania na nich (tylko na jednym ;)) i innych akrobacji.


Zdjęcia kompletnie nie oddają rzeczywistości, pstrykane na szybko i nie obejrzałam ich od razu, bo aparat jest przedmiotem pożądania Jerza i zawsze próbuje mi go wyrwać z ręki, a potem już było za późno.


Środek też jest w kolorze, ale nic ciekawego, ot te paski postrzępione i przeszyte kilkukrotnie na brzegach, więc zdjęcia brak.

Całość była wielokrotnie potraktowana różnymi Glimmerami, do tego Perfect Pearls oraz mikrokulki i w ogóle wszystko błyszczy się bardzo.

10 komentarzy:

 1. świetna jest!! sam pomysł genialny; liftnęłoby się, oj lifnęło :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Szałowa! Dobrze ze się wykluwała tak długo, miała czas się rozwinąć:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. kartka prześliczna poprzez te szarpania, przeszycia i kwiaty super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudna karteczka!
  Ilość warstw i szargań jest imponująca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne te detale, karteczka super, lubię takie szarpania:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo inspirujące są Twoje prace!

  OdpowiedzUsuń