poniedziałek, 23 lipca 2012

Rowerek

Tuż przed wyjazdem na urlop udało nam się kupić dziecku rowerek (i kask oczywiście ;) ). Niemalże od razu został wypróbowany, a przy okazji odwiedzin u Ewy (na które rowerek pojechał również) została zrobiona dokumentacja zdjęciowa ;)

Od razu wiedziałam, że ten niesamowicie ważny fakt z życia małego człowieka trzeba będzie oscrapować ;)

A że własnie ruszyła kolejna edycja wyzwania 2 z 2 i papiery biorące w niej udział dopasowały się bardzo fajnie do zdjęć, toteż mogę zaprezentować niniejsze LO:


Praca powstała wg mapki nr 216 z bloga Creative Scrappers:

Oba wzory są świetne jako tła, krateczki i romby pasują niemalże wszędzie i świetnie komponują się na nich wszelkie dodatki:


Za wycinankę rowerkową bardzo dziękuję Moni - po prostu MUSIAŁA tu być :) Literki wycięte z beermaty i zapsikane grubą warstwą Glimmer Mista.


Taśmy z Dekoracyjnej taśmy są boskie, prawda? Kupiłam sobie parę na ZLocie w Warszawie i nie czekały długo na użycie, a ja już chcę więcej (tylko mój portfel chyba nie bardzo, hehe)Zapraszamy serdecznie do udziału w wyzwaniu - każdy uczestnik ma szansę na główną nagrodę, a nawet jeśli szczęście się nie uśmiechnie, to i tak rabat ma się w kieszeni ;)

4 komentarze:

 1. Świetny skrap! Nie spodziewałam się, że takie połączenie papierów będzie tak dobrze wyglądać ;) Świetne są te wszystkie detale, a rower stuningowałaś wspaniale :)

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo ładny ten scrap wszystko świetnie się ze sobą komponuje. bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny! Cudowne te wszystkie szczególiki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo mi się podoba! papiery fajnie grają, cudny moment uwieczniony na scrapie:) super!

  OdpowiedzUsuń