czwartek, 15 grudnia 2011

Urodzinowo w kolorze

Karteczka urodzinowa dla Moriony - czyli obowiązkowo w kolorze. A w zasadzie to w kolorach :)Chciałam, żeby była "morionowa", ale jednocześnie zachowała też pewien rys "raenkowości" ;) Moriony jest moim mistrzem w pracach multibarwnych i zawsze zadziwia mnie jak świetnie wyglądają takie prace w jej wykonaniu, a ja, chociaż mam parę takich w karierze, podchodzę do takiego mieszania barw dość ostrożnie. Ale nie jest to na pewno ostatnia taka kolorowa praca :)


Pisałam już kiedyś, że bardzo lubię robić kartki jako bazy używając dwustronnych papierów - a ta karteczka jest tego świetnym przykładem. Papiery marki 'Galeria RAE' są na tyle grube, że świetnie się w tej roli sprawdzają, a wzór 'w środku' sprawia, że naprawdę niewiele trzeba by wnętrze kartki również było dopracowane.
(I mało tego, czasem stosuję również jednostronne papiery jako bazę - wzorem do środka :) ).Obie (Moriony i ja) uwielbiamy wycinać różne elementy, toteż nie mogło i tutaj takich dodatków zabraknąć. Wszystkie motyle, które tu widać zostały wycięte z resztek arkusza, który posłużył za bazę - jest ich tam naprawdę dużo :) Gizmowa rameczka jest pociągnięta dość grubą warstwą Glossy Accents i na to przyklejone parę koralików.


Jeszcze raz: Sto Lat Aniu!

3 komentarze:

 1. Ależ soczyste połączenie kolorów!
  Sama obawiałabym się takiej mieszanki ;),
  ale u Ciebie wygląda rewelacyjnie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie skomponowana, kolorowa karteczka. Rewelacyjna. :)
  Pozdrawiam
  Wiola
  wiolka.bartek@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi Rae

  What a wonderful card - I love it.

  I hope you have a wonderful Christmas and a very Happy New Year.

  Hazel x

  OdpowiedzUsuń