poniedziałek, 20 lutego 2012

W kolorze słońca

Ostatnio robię coraz więcej pełnowymiarowych LO i nie ukrywam, że mam z tego coraz większą frajdę. I problem z przechowywaniem ;)
To, że bardzo wdzięcznym obiektem takich prac jest dziecko, to dla każdej mamy jasne ;) A, że dodatkowo moje jest moim najwdzięczniejszym odbiorcą, który zachwyca się każdym guzikiem, toteż robienie takich scrapów to po prostu czysta (tzn technicznie rzecz biorąc to raczej brudna) radość ;)

To LO powstało na aktualne wyzwanie na blogu firmowym Galerii RAE (na które serdecznie zapraszamy!). Zgodnie z tematem wyzwania jest praktycznie monochromatyczne i oczywiście w kolorze żółtym :)
Dziecię na tym zdjęciu ma niecałe 4 miesiące - i jest słodki :P
Dodatki dookoła to, jak ostatnio bywa często, trochę kompromis, a trochę suma tego co oboje (czyli ja i główny bohater scrapa) lubimy najbardziej ;)
Aha, brokatowi niniejszym mówię żegnaj - w kleju mam tylko niebieski, inne kolory sypkie i mam dość. Jeszcze dziś mimo wielokrotnego odkurzania w międzyczasie znajduję złote i żółte drobinki wszedzie! Jeśli nie zaopatrzę się w jakąś bardziej współpracującą postać, to nie będę korzystać, i koniec.


I trochę zbliżeń:

11 komentarzy:

 1. czekałam aż pokażesz na swoim blogu, żebym wreszcie mogła skomentować!!! bo jakoś wolę bezpośrednio u autora ;)

  a ten LO jest naprawdę przepiękny!!! taki cudnie słoneczny i radosny, no i mały po prostu przesłodki na zdjęciu!!! (a mój zachwyt jest tym cenniejszy, że żółtego strasznie nie lubię - to jedyny kolor, który normalnie toleruję wyłącznie na samochodach!)

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny słoneczny Jerzyk :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a ja żółty kolor bardzo lubię, więc ten słoneczny scrap ze słonecznym dzieciaczkiem pochwalę raz jeszcze:) cudny po prostu!

  OdpowiedzUsuń
 4. piękny jest taki radosny i pachnący latem :):)

  OdpowiedzUsuń
 5. Scrap jest rewelacyjny! Taki niesamowicie radosny i optymistyczny - no i model robi tu świetną robotę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Absolutnie się tym LO zauroczyłam!!! Totalnie cudny!

  OdpowiedzUsuń
 7. Scrap jest cudowny ! I dzidziuś na nim też... wszystko idealnie pasuje... Przepiękny !

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo słoneczny!! nie promyk a cała gwiazda! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. PRZEPIĘKNY!!! jak tylko zobaczyłam kolorystykę, to aż mi się ciepło na sercu zrobiła! cudownie słoneczny i radosny!
  co do brokatu nie dziwię się Tobie, ja głównie z tego powodu praktycznie w ogóle go nie używam. chociaż i tak drobinki mi się wszędzie pojawiają, gdy bawię się papierami z MME...

  OdpowiedzUsuń
 10. piękne to LO :) kolor taki energetyczny :) i te motylki i guziczki takie wdzięczne - jak maluch na zdjęciu :)

  OdpowiedzUsuń