czwartek, 10 stycznia 2013

Malutki

Dziękuję bardzo za życzenia powrotu do zdrowia, jest zdecydowanie lepiej, chociaż antybiotyk mam jeszcze brać przez tydzień, to lekarz stwierdził, że w płucach już prawie nic nie słychać.

Ostatnio udało mi się nawet zrobić LO - fakt, że mało skomplikowane, z mapki, i ze zdjeciami, które same z siebie "robią" efekt ;)

Wybór papierów to zasługa Miry - obie korzystałyśmy z tych samych dwóch wzorów, z cyklu 2 z 2.
Mira zrobiła świetny album na zdjęcia ślubne swoich przyjaciół, leciutki, chlapany, w zupełnie nie ślubnych kolorach, a jednak idealnie pasujący i do okazji i zdjęć :) Możecie go zobaczyć tutaj lub na blogu Miry.
A ja w pierwszej chwili miałam niezły dylemat, ale potem, z pomocą aktualnej mapki ze strony Creative Scrappers poszło migiem :)


Dla ścisłości - mapka wygląda tak:


Pierwsze zdjęcia każdego dziecka są rozczulające, ale zdjęcia swojego dziecka, są rozczulające na maksa. Mimo tego, że mały po urodzeniu był raczej duży, to przecież był taki maleńki ;)


Dodatków w zasadzie niedużo, ot guziczek, ćwiek tu i tam, filcowe gwiazdki...


I maciupeńkie klamerki, które kupiłam dawno temu i jakoś do tej pory, nie wiedzieć czemu, nie używałam ;)

11 komentarzy:

 1. Cudowny! Zdrówka życzę, zawsze się przydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś się zastanawiałam, po co komu takie kartki? Mnie się nie przydają przez lata, ale kiedy nachodzi mnie sentyment, wyciągam pudła z pamiątkami i wówczas wiem

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne zdjęcia. Aż mnie dreszcze przeszły :)
  Zdrówka życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny scrap !!!!! Fantastyczne zdjęcie w magicznej idealnej oprawie !!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękny skrap, idealnie dobrałaś wszystkie elementy! Najwyraźniej chorowanie Ci nie przeszkadza skrapować ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. THIS IS MY FAVOURITE PAGE, IT IS SO STUNNING, I LOVE EVERYTHING ABOUT IT. GREAT COLOURS AND THE PHOTOS ARE SO CUTE THANKS FOR JOINING IN WITH US AT CREATIVE SCRAPPERS

  OdpowiedzUsuń
 7. There are so many things i love about your layout... The colors, the bakers twine, the little clothespins, the stamped background!!!! You are inspiring me to create! Thanks for playing along with us at Creative Scrappers!!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Precious! Love everything about it!! Thanks for creating this wonderful piece of scrapbooking using a Creative Scrappers sketch!

  OdpowiedzUsuń