wtorek, 8 stycznia 2013

Męskie abecadło

Nowy rok nie zaczął się u nas fajnie - od dwóch tygodni walczymy wszyscy z różnymi infekcjami, chłopcy już "prawie" zdrowi, za to mi przyplątało się zapalenie płuc. Na szczęście, tfu, tfu, wygląda na to, że antybiotyk działa, bo czuję się trochę lepiej, tylko kaszlę jak w ostatnim stadium gruźlicy...

Tak czy owak wszelkie plany jakie miałam na te wolne końca/początku roku poszły się paść. Jak widać publikowanie prac również.

Nic to, będziemy próbować.

Dziś kartka, którą dostał na urodziny mój najmłodszy brat - ma już sporą kolekcję, a ja mam co roku coraz większy dylemat, co by tu wymyśleć ;)


Pisałam już wielokrotnie, że bardzo lubię wykorzystywać dwustronne papiery jako bazy kartkowe - bo lubię, jak środek też jest ozdobiony, a przy dwustronnym wzorze tak mało trzeba ;)


Trochę warstwowo, trochę przestrzennie, motyw foto już nie gra pierwszych skrzypiec, jak w tej kartce, ale gdzies tam się jeszcze przewija ;)


Literki najpierw mozolnie wycięte, a potem zalane Glossy accents..


Za rok trzeba będzie wykombinować coś na 18-tkę ;)

7 komentarzy:

 1. Co to za plaga z tym zapaleniem płuc? Kilkoro dzieci znajomych dopiero co wypisali ze szpitala, dwóch kolegów i mąż koleżanki z pracy również na silnych antybiotykach i/albo w szpitalu...
  Zdrowiej, grzej się. Seks jest podobno dobry na wszystko...

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajna kartka :)
  Dużo zdrówka Wam życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny pomysł, dopiero po chwili wychwyciłam tę setkę :)
  Zdrówka życzę :*

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna kartka ;-)
  pozdrawiam i życzę zdrowia!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. zdrowiejcie! taki czas paskudny, bakcyle to tu to tam... :/

  OdpowiedzUsuń