niedziela, 21 sierpnia 2011

Kolorowe kredki

Gdy moje dziecko zobaczy kredki dostaje białej gorączki, rzuca wszystko i 'mama mama! Rysujemy!'. Rysowanie wygląda tak, że trzeba przy nim siedzieć i mu rysować to co powie. Generalnie są to samochody i księżyce. Od święta misie, pieski i inne zwierzaki.
Tak więc wyzwanie, które sobie zorobiłyśmy z Moniką (ja wymyśliłam, że wyzwanie oraz, że coś czego nie rozbimy zazwyczaj, Monika, że w takim razie kolorujemy) wcale nie było proste do wykonania i to głównie z przyczyn wyżej wymienionych.
Ostatecznie kolorwałam wczoraj w nocy, jak już wszyscy spali i nikt nie zabierał mi kredek (żeby nie było: Jerzyk ma swoje, tylko jego, i tak moje lepsze oczywiście). Kredki tym razem akwarelowe, mam bardzo ubogi zestaw kolorystyczny, ale jakoś tam dało radę :)


Kartka wg bieżącej mapki z Sketch Saturday, toteż zgłaszam ją tam na wyzwanie.

Stempelek Lili of the Valley, który już zresztą raz kolorowałam, o tutaj - jakby ktoś był ciekaw, a kartka z podziękowaniem w tytule, więc pasuje na wyzwanie LotV :)

Sentiment on card says: Thank you for being.


A do tego pasuje jeszcze na wyzwanie na BasicGrey Challenges, bo papierki BG są (Flurry - z kolekcji Dasher i lewa strona Pine Branch z Fruitcake)

8 komentarzy:

 1. Świetna jest!
  Chyba musimy częściej robić sobie takie wyzwania ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudna karteczka!
  Strasznie mi się podoba!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak, wyszło Wam to wyzwanie. Kolejny, pięknie pokolorowany obrazek, a cała kartka w urokliwych kolorach.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hi sweetie this is gorgeous i love your colours too, thanks for joining us at Lili of the Valley this time hugs pops x x x

  OdpowiedzUsuń
 5. This card is TOTALLY BRILLIANT! *claps*
  Thank you for joining in the fun with us at Sketch Saturday
  Jo xx

  OdpowiedzUsuń