wtorek, 28 sierpnia 2012

Turkus i róż z bielą

Post który dość długo czekał na publikację - bo.. najpierw czekałam aż przesyłka dotrze do adresata, potem miałam parę dni straszliwego niedoczasu, a na koniec dopadła mnie angina - i niestety jeszcze z nią walczę, ale teraz chociaż już jako tako funkcjonuję.

Ponad dwa lata temu (jej, no ponad dwa lata, sprawdziłam daty ;) ) zrobiłyśmy sobie z Jóśką wymianę - ona mi mitenki, a ja jej albumik na zdjecia ślubne. I jakiś czas temu Justyna napisała do mnie znowu z pytaniem, czy nie mam ochoty na kolejną wymiankę.
No ba! Pewnie, że mam :)

I tym oto sposobem wzbogaciłam się o cudną turkusową czapę (zdjęcie na ludziu, czyli na mła, robione z ręki, bo jak mąż wraca to już jakoś tak światła nie ma, cóż.):


Jóśka natomiast prosiła o zrobienie pamiątki chrztu dla małej Nataszki - częściowo można ją juz było zobaczyć na blogu firmowym, bo mamy tu szybkę - a temat aktualnego wyzwania brzmi właśnie: "Za szybką":


Szybka jest, tadam! I w środku brokat luzem ;)


A w środku mamy miejsce na życzenia i 'łobrazek tematyczny' czyli świecę i białą szatkę w otoczeniu kwiatków ;)


Konstrukcyjnie trochę się musiałam pobawić, bo mimo tego, że rozmiarowo nie jest malutkie to w środku wcale dużo wolnych przestrzeni nie ma ;) A przecież musiało znaleźć się miejsce na życzenia ;)
Pamiątkę można postawić, jest dość stabilna, może też udawać rameczkę (i z tego też powodu nie robiłam wiązania, bo potem te wstążki/koronki, tasiemki przeszkadzają).

5 komentarzy:

 1. piękna pamiątka, cudeńko!!!

  i czapa świetna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna wymiana :) Pamiątka świetnie zrobiona i bardzo pomysłowa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Podziwiam cierpliwość i wyobraźnię przestrzenną w konstruowaniu tej kartki. I chociaż tematycznie o zupełnie nie moje klimaty, to kartka jest rewelacyjna! Zwłaszcza to okienko z brokatem mnie urzekło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. okienko z brokatem - cudo pierwsza klasa:) a cała kartka jest po prostu świetna:)

  OdpowiedzUsuń